commercial portfolio

portret biznesowy

Komunikacja wizualna stała się niezbędnym narzędziem we współczesnym świecie. Szczególnie ma to znaczenie w świecie biznesowym.  Pierwsze poznanie to niepowtarzalna możliwości zdobycia zaufania i budowania współpracy. Często odbywa się to poprzez twój portret biznesowy udostępniony w internecie. Czy jest on taki jak oczekujesz? Czy pokazuje Ciebie w odpowiednim świetle? Czy wzbudza zaufanie, czy pokazuje twoje profesjonale cechy?  Twój portret biznesowy jest twoim przedstawicielem, zastępuje Ciebie. Często decyduje czy ktoś zechce się z Tobą spotkać i nawiązać współpracę czy nie.

 Jako profesjonalista, oferuję usługi fotograficzne studyjne lub w odpowiedniej lokalizacji.  Wykonuję skuteczne zdjęcia wizerunkowe i promocyjne. Idealne do  stron internetowych, mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn.

Dla kogo jest sesja biznesowa?

Jesteś profesjonalistą, managerem, osobą publiczną, masz swoją stronę internetową, masz swoje konto na portalach społecznościowych. To sesja jest dla Ciebie.

Czy potrzebujesz profesjonalnych zdjęć?

Tak! Zdjęcia gwarantują Ci właściwy wizerunek. Dają tzw “święty spokój”. Zawsze, kiedy pojawi się potrzeba użycia zdjęcia z twoim wizerunkiem, już masz gotowy zestaw, przygotowany wg twoich potrzeb i na każdą okazję.

Stawiam ludzi w dobrym świetle.