fotografia kobieca

Szczególne miejsce w mojej twórczości zajmuje fotografia kobieca.

Fotografia kobieca nabiera niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi i zaufaniu, którym mnie obdarzają. 
Najwyższych standardów wymagają ode mnie sesje modowe czy reklamowe. Przenoszę ten sposób obrazowania na sesje prywatne, ponieważ moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że dzieje się to naturalnie. Mogę w pełni skupić się na pokazaniu twojej kobiecej osobowości.

Ustalamy ostatnie detale sesji i zaczynamy pierwsze ujęcia.
Uwielbiam jak zmieniasz się przed obiektywem, ponieważ stajesz się pewna swoich spojrzeń, gestów i jak swobodnie zaczynasz być sobą.
Wtedy, już każde ujęcie jest dobre. Już jesteś królową balu.

Zwykle pracuję we własnym studio, ponieważ jest komfortowo i swobodnie.  Chętnie realizuję też sesje w ciekawym, innym wnętrzu, apartamencie czy przestrzeni.

A wiesz jak to się zaczęło?

Po studiach artystycznych, założyłem własną agencję reklamową i fotografowałem głównie na potrzeby swojej i innych  agencji.
Pewnego dnia, mój dobry znajomy, poprosił o zrobienie zdjęć typu fotografia kobieca, swojej dziewczynie. Sesja okazała się sporym wyzwaniem, ale na szczęście moje studia artystyczne okazały się bezcenne. Praca z modelem, aktem, światłem itp. ogrom doświadczeń. Zdjęcia okazały się na tyle dobre, że pojawiły się następne zlecenia. Zaskoczeniem dla mnie były opinie fotografowanych kobiet, ponieważ mówiły, że widząc siebie w taki sposób, na moich zdjęciach, czują się piękniejsze, silniejsze.  Okazało się, że zdjęcia dają im dużo pewności i wiary w siebie. To było  zaskakujące. Zrozumiałem, że fotografia kobieca, to nie tylko robienie pięknych kadrów ale coś znacznie ważniejszego
Zapraszam do odwiedzenia mojej specjalnej strony www.fotografikobieca.com, gdzie znajdziesz więcej inspiracji, galerię zdjęć i szczegółowe informacje, bo Ty też taka jesteś. 

Gotowa przekonać się, że taka przygoda jest też dla Ciebie, zapewniam Cię, że na moich zdjęciach, kobiety są prawdziwe.  Mają swoje życie i  osobowość. Możliwe, że mieszkają gdzieś niedaleko Ciebie.