Zamów sesję dla siebie.

Jacek Kutyba, znakomity fotograf, którego prace doceniane są przez jury międzynarodowych konkursów. Realizuje dedykowane zdjęcia i kompleksowe projekty, kampanie reklamowe, których efektem są skuteczne fotografie promocyjne, reklamowe, o artystycznej jakości wizualnej. Szczególne miejsce w jego działalności zajmuje fotografia portretowa, kobieca. Te fotografie nabierają niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi.

Każda sesja poprzedzona jest rozmowami i konkretnymi ustaleniami. Moi klienci cenią tę drogę ponieważ pozwala oszczędzić czas, pieniądze a przede wszystkim uzyskać oczekiwane rezultaty.

Wybierz poniżej interesujący Cię temat, kliknij, zobacz galerię i zainspiruj się.

Zapraszam do realizacji.

Fotografia reklamowa / promocyjna

Zdjęcia commercial to zdjęcia o charakterze handlowym lub reklamowym. Zwykle jest to fotografia bardziej zaawansowana aranżacyjnie. Z pomysłem i odpowiednim przekazem, dostosowanym do charakteru produktu i grupy odbiorców. Commercial to dosyć szerokie pojęcie ponieważ może dotyczyć zdjęć przeznaczonych do ulotek, plakatów, kalendarzy, internetu, TV czy też np. na billboardy. Wykorzystanie znajdzie w obszarach od reklamy okazjonalnej po duże kampanie promocyjne. Fotografia commercial to zdjęcia o najwyższych standardach technicznych. Wymagająca od fotografa odpowiednich umiejętności i sprzętu najwyższej klasy. 

Portret biznesowy

Komunikacja wizualna stała się niezbędnym narzędziem we współczesnym świecie. Szczególnie ma to znaczenie w świecie biznesowym.  Pierwsze poznanie to niepowtarzalna możliwości zdobycia zaufania i budowania współpracy. Często odbywa się to poprzez twój portret biznesowy udostępniony w internecie. Czy jest on taki jak oczekujesz? Czy pokazuje Ciebie w odpowiednim świetle? Czy wzbudza zaufanie, czy pokazuje twoje profesjonale cechy?  Twój portret biznesowy jest twoim przedstawicielem, zastępuje Ciebie. Często decyduje czy ktoś zechce się z Tobą spotkać i nawiązać współpracę czy nie.

Oferuję możliwość wykonania dla Ciebie właściwego portretu, który będzie,  także skutecznym zdjęciem wizerunkowym i promocyjnym. 

Dla kogo jest sesja biznesowa?

Jesteś profesjonalistą, managerem, osobą publiczną, masz swoją stronę internetową, masz swoje konto na portalach społecznościowych. To sesja jest dla Ciebie.

Czy potrzebujesz profesjonalnych zdjęć?

Tak! Zdjęcia gwarantują Ci właściwy wizerunek. Dają tzw “święty spokój”. Zawsze, kiedy pojawi się potrzeba użycia zdjęcia z twoim wizerunkiem, już masz gotowy zestaw, przygotowany wg twoich potrzeb i na różne okazje.

Sesja prywatna – spełniam marzenia fotograficzne