fotografia kobieca

Szczególne miejsce w mojej twórczości zajmuje fotografia kobieca.

Fotografia kobieca nabiera niezwykłej jakości dzięki relacjom z osobami fotografowanymi i zaufaniu, którym mnie obdarzają. 
Najwyższych standardów wymagają ode mnie sesje modowe czy reklamowe. Przenoszę ten sposób obrazowania na sesje prywatne, ponieważ moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że dzieje się to naturalnie. Mogę w pełni skupić się na pokazaniu twojej kobiecej osobowości.

Każda sesja, fotografia kobieca to nowa, niesamowita przygoda, bo każda osoba jest inna, ponieważ ma coś innego do powiedzenia, inną osobowość, inne życie, wymaga innego spojrzenia. 
Dobra kawa, czasami odrobina winka, ustalamy ostatnie detale sesji i zaczynamy pierwsze ujęcia.
Uwielbiam jak zmieniasz się przed obiektywem, ponieważ stajesz się pewna swoich spojrzeń, gestów i jak swobodnie zaczynasz być sobą.
Wtedy, już każde ujęcie jest dobre. Już jesteś królową balu.

Zwykle pracuję we własnym studio, ponieważ jest komfortowo i swobodnie.  Chętnie realizuję też sesje w ciekawym, innym wnętrzu np.  apartamencie czy   twoim domu.

A wiesz jak to się zaczęło?

Po studiach artystycznych, założyłem własną agencję reklamową i fotografowałem głównie na potrzeby swojej i innych  agencji.
Pewnego dnia, mój dobry znajomy, poprosił o zrobienie zdjęć typu fotografia kobieca, swojej dziewczynie. Sesja okazała się sporym wyzwaniem, ale na szczęście moje studia artystyczne okazały się bezcenne. Praca z modelem, aktem, światłem itp. ogrom doświadczeń. Zdjęcia okazały się na tyle dobre, że pojawiły się następne zlecenia. Największym zaskoczeniem dla mnie były opinie fotografowanych kobiet, ponieważ mówiły, że widząc siebie w taki sposób, na moich zdjęciach, czują się piękniejsze, silniejsze.  Okazało się, że zdjęcia dają im dużo pewności i wiary w siebie. To było  zaskakujące. Zrozumiałem, że fotografia kobieca, to nie tylko robienie pięknych kadrów ale coś znacznie ważniejszego

Zapraszam do odwiedzenia mojej specjalnej strony www.fotografikobieca.com, gdzie znajdziesz więcej inspiracji, galerię zdjęć i szczegółowe informacje, bo Ty też taka jesteś. 

Gotowa przekonać się, że taka przygoda jest też dla Ciebie, zapewniam Cię, że na moich zdjęciach, kobiety są prawdziwe.  Mają swoje życie, osobowość, rodzinę, pracę, Możliwe, że mieszkają gdzieś niedaleko Ciebie.

Photography of woman
https://fotografiakobieca.com/